Late summer activism

Home/Late summer activism
Laden Evenementen
  • Dit evenement is voorbij.

☀️???? Late Summer Activism ????????

Landjuweel ging niet door. Georgies Wundergarten gaat niet door. Maar gezellig activisme gaat wél door!

De pandemie heeft belangrijke thema’s zoals klimaatverandering en wereldwijde ongerechtigheid naar de achtergrond gedrukt. Wij gooien het podium van de kerk in Ruigoord voor iedereen open: kom je informeren en ervaar hoe jij je kunt inzetten, dan pakken we samen de draad weer op.

Om 13:00 beginnen we met muziek op het terras van de kerk. Om 14:00 beginnen we met sprekers, workshops en films. Ervaren activisten vertellen over hun manier van actievoeren, de invloed van de pandemie op hun werk en gaan graag met jou in gesprek. Tussendoor meer live muziek op het terras.

???? Programma ????
13:00 Terras open & muziek

???? Sprekers:
14:00 Extinction Rebellion
Introductie in de klimaatwetenschap en wat ons actie voorstel is om te handelen nu het nog kan.
15:15 Clean Clothes Campaign
Clean Clothes Campaign zet zich in voor arbeiders in de wereldwijde kleding- en sportgoederenindustrie, om de uitbuiting van werknemers in lagelonenlanden te stoppen.
16:30 Sea-Watch
De Middellandse Zee is werelds dodelijkste grens. Sea Watch voert Search and Rescue missies uit op de Middellandse Zee, voert actie, lobbyt voor veilige en legale manieren om Europa te bereiken en vertelt de verhalen van hen die vaak ongehoord blijven.
17:30 Zwart Manifest
Jerry King Luther Afriyie is dichter en mensenrechtenactivist. Hij is mede-oprichter van de stichting Nederland Wordt Beter, Kick Out Zwarte Piet en het Zwart Manifest.

✨ Workshops:
15:15 Burgerlijke ongehoorzaamheidstraining door Extinction Rebellion
Actie training die alle aspecten van burgerlijke ongehoorzaamheid behelst: Historisch kader, juridische aspecten, organisatie en praktijk.
16:30 Inner activism door Anna La Verge
Visualisatie en meditatie op de vraag wat klimaatverandering met je doet.
17:30 Klimaatgesprekstraining door KlimaatContact
Leer concrete technieken om beter te communiceren over klimaatverandering en de keuzes die we maken.

???? Soep voor iedereen om 18:30

???? Muziek van Bucket boyz, Jolly Mangos en Stefnitz

????️ Doorlopend films in het Kabouterhuys

20:00 Einde

Tot 5 september!

Ga naar de bovenkant